MA605A104KAA KYOCERA AVX
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1 uF C0G (NP0) 10 %.
Інші пропозиції MA605A104KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA605A104KAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 10% C0G
товару немає в наявності
MA605A104KAA MA605A104KAA Виробник : KYOCERA AVX AVX_MA_Series-3045695.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1 uF C0G (NP0) 10 %