MA605A154GAA KYOCERA AVX
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.15UF 50V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 2% C0G.
Інші пропозиції MA605A154GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA605A154GAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 2% C0G