MA605A154JAA KYOCERA AVX
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.15UF 50V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded Cap 0.15uF 50VDC C0G 5% AXL Bulk.
Інші пропозиції MA605A154JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA605A154JAA MA605A154JAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded Cap 0.15uF 50VDC C0G 5% AXL Bulk