MA605C105KAA KYOCERA AVX
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 50V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 10% X7R.
Інші пропозиції MA605C105KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA605C105KAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 10% X7R