MA605C474KAA KYOCERA AVX
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.47uF 10% X7R.
Інші пропозиції MA605C474KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA605C474KAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.47uF 10% X7R