MA6Z12100L
MA6Z12100L Panasonic Electronic Components
MA6Z121_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 3 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 3 Independent
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100mA (DC)
Supplier Device Package: SMini6-F1
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 75 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 3 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 3 Independent, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100mA (DC), Supplier Device Package: SMini6-F1, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 75 V.