MA7015M12B1-RSR
MA7015M12B1-RSR Mechatronics Fan Group
mechatronics_catalog.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN 70X15MM BALL 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
Width: 15.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Active
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN 70X15MM BALL 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, Width: 15.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cUL, UL, Part Status: Active.