MA84740002LF
MA84740002LF Amphenol ICC (FCI)
mezz_megarray.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN ARRAY PLUG 400POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Array, Male Pins
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 400
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.132" (3.35mm)
Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 6mm, 8mm
Number of Rows: 10
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN ARRAY PLUG 400POS SMD GOLD, Packaging: Cut Tape (CT), Connector Type: Array, Male Pins, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 400, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.132" (3.35mm), Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm), Mated Stacking Heights: 4mm, 6mm, 8mm, Number of Rows: 10.