MAD30US15B
MAD30US15B P-DUKE Technology, Inc.
mad30_datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 15V 30W
Power (Watts): 30W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.34" L x 1.36" W x 0.77" H (84.8mm x 34.5mm x 19.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC
Efficiency: 90.5%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1
Current - Output 1: 2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 30W, Power (Watts): 30W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.34" L x 1.36" W x 0.77" H (84.8mm x 34.5mm x 19.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC, Efficiency: 90.5%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1, Current - Output 1: 2 A.