MAG10-2C-40.25
MAG10-2C-40.25 Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Sensor Fixings & Accessories Cylinder Magnet for Sensors OD4 H2.5
на замовлення 136 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CYLINDER MAGNET FOR SENSORS OD4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Cylinder, For Use With/Related Products: MAG10, Operating Temperature: 150°C (TA), Size: 0.157" Dia x 0.098" L (4.00mm x 2.50mm), Material - Magnet: Nd-Fe-B.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Cylinder
For Use With/Related Products: MAG10
Operating Temperature: 150°C (TA)
Size: 0.157" Dia x 0.098" L (4.00mm x 2.50mm)