MAL202146332E3
MAL202146332E3 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
021asm.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 25V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.768" (19.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 99mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 65 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.47 A @ 100 Hz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 25V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.768" (19.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 99mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 65 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.47 A @ 100 Hz.
Інші пропозиції MAL202146332E3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAL202146332E3 Виробник : Vishay / Dale 021asm.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 3300 F 25V 18x30mm 85 C 8000h