MAL202147332E3
MAL202147332E3 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
021asm.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 40V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.768" (19.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.496" (38.00mm)
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 40 V
Impedance: 40 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.81 A @ 100 Hz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 40V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.768" (19.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.496" (38.00mm), Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 40 V, Impedance: 40 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.81 A @ 100 Hz.
Інші пропозиції MAL202147332E3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAL202147332E3 Виробник : Vishay / Dale 021asm.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 3300 F 40V 18x38mm 85 C 8000h