MAP4KE100A
MAP4KE100A Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 85.5VWM 137V DO204AL
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85.5V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 95V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 85.5VWM 137V DO204AL, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85.5V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 95V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MAP4KE100A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAP4KE100A MAP4KE100A Виробник : Microchip Technology rf01006_rb-3442707.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 100V 5% 400W uni