MAP4KE10A Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO204AL
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Написати відгук
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO204AL, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MAP4KE10A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAP4KE10A MAP4KE10A Виробник : Microchip Technology rf01006_rb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 10V 5% 400W uni