MAP4KE15CA
MAP4KE15CA Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO204AL
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 19A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO204AL, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 19A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MAP4KE15CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAP4KE15CA MAP4KE15CA Виробник : Microchip Technology rf01006_rb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 15V 5% 400W bi