MAP4KE16A
MAP4KE16A Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5V DO204AL
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Military
Part Status: Active
Написати відгук
Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5V DO204AL, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MAP4KE16A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAP4KE16A MAP4KE16A Виробник : Microchip Technology rf01006_rb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 16V 5% 400W uni