MAP4KE6.8A
MAP4KE6.8A Microchip Technology
9517-mp4ke-pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC DO204AL
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 38A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5.8V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 6.45V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Military
Part Status: Active
Написати відгук
Description: TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC DO204AL, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 38A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5.8V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 6.45V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MAP4KE6.8A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAP4KE6.8A MAP4KE6.8A Виробник : Microchip Technology rf01006_rb-3442707.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 6.8V 5% 400W uni