MAP6KE100CA
MAP6KE100CA Microchip Technology
rf01007_rb.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 85.5VWM 137VC T18
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85.5V
Supplier Device Package: T-18
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 95V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V
Power - Peak Pulse: 600W
Написати відгук
Description: TVS DIODE 85.5VWM 137VC T18, Packaging: Bulk, Package / Case: T-18, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85.5V, Supplier Device Package: T-18, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 95V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MAP6KE100CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAP6KE100CA MAP6KE100CA Виробник : Microchip Technology rf01007_rb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 100V 5% 600W bi