MAP6KE13CA
MAP6KE13CA Microchip Technology
9518-p6ke-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC T18
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 33A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V
Supplier Device Package: T-18
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 600W
Написати відгук
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC T18, Packaging: Bulk, Package / Case: T-18, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 33A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V, Supplier Device Package: T-18, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MAP6KE13CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAP6KE13CA Виробник : Microchip Technology rf01007_rb-3442757.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 13V 5% 600W bi