MAR40H-10KBI
MAR40H-10KBI IRC (TT electronics)
mar.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 10K Ohm 0.1% 0.3W ±2ppm/°C Molded RDL Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук