MAR40H-133KBI
MAR40H-133KBI IRC (TT electronics)
mar.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 133K Ohm 0.1% 0.3W ±2ppm/°C Molded RDL Bulk
Написати відгук