MAR42V-11KBI
MAR42V-11KBI IRC (TT electronics)
mar.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 11K Ohm 0.1% 0.3W ±5ppm/°C Molded RDL Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук