MAR42V-37K4BI
MAR42V-37K4BI IRC (TT electronics)
mar.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 37.4K Ohm 0.1% 0.3W ±5ppm/°C Molded RDL Bulk
Написати відгук