MAR42V-53K6BI
MAR42V-53K6BI IRC (TT electronics)
mar.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 53.6K Ohm 0.1% 0.3W ±5ppm/°C Molded RDL Bulk
Написати відгук