MAR42V-5K11BI
MAR42V-5K11BI IRC (TT electronics)
mar.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 5.11K Ohm 0.1% 0.3W ±5ppm/°C Molded RDL Bulk
Написати відгук