MAR42V-6K04BI
MAR42V-6K04BI IRC (TT electronics)
mar.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 6.04K Ohm 0.1% 0.3W ±5ppm/°C Molded RDL Bulk
Написати відгук