MAR42V-768RBI
MAR42V-768RBI IRC (TT electronics)
mar.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 768 Ohm 0.1% 0.3W ±5ppm/°C Molded RDL Bulk
Написати відгук