MAV16CBRE0JR0V
MAV16CBRE0JR0V Knitter-Switch
Виробник: Knitter-Switch
Description: ANTI-VANDAL SWITCH, 16MM, IP 67,
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 2A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Anti-Vandal
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 11.90mm Dia
Color - Actuator/Cap: Silver
Voltage Rating - DC: 36 V
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTI-VANDAL SWITCH, 16MM, IP 67,, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 2A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Anti-Vandal, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 11.90mm Dia, Color - Actuator/Cap: Silver, Voltage Rating - DC: 36 V.