Продукція > KNITTER-SWITCH > MAV19A0F20E724JR
MAV19A0F20E724JR
MAV19A0F20E724JR Knitter-Switch
MAV19A0F20ExyJR.pdf
Виробник: Knitter-Switch
Description: ANTI-VANDAL SWITCH, 19MM, IP 67,
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 3A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: DPDT
Type: Anti-Vandal, Illuminated
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: LED, Blue
Illumination Voltage (Nominal): 24 VDC
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Silver
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 28 V
на замовлення 155 шт:
Написати відгук
Description: ANTI-VANDAL SWITCH, 19MM, IP 67,, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 3A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPDT, Type: Anti-Vandal, Illuminated, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: LED, Blue, Illumination Voltage (Nominal): 24 VDC, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Silver, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 28 V.