Продукція > KNITTER-SWITCH > MAVS22A01FEAJR0V
MAVS22A01FEAJR0V
MAVS22A01FEAJR0V Knitter-Switch
Виробник: Knitter-Switch
Description: ANTI-VANDAL PUSHBUTTON SWITCH, W
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 2A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Anti-Vandal, Illuminated
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: LED, Green/Red
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Silver
Voltage Rating - DC: 30 V
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: ANTI-VANDAL PUSHBUTTON SWITCH, W, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 2A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Anti-Vandal, Illuminated, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: LED, Green/Red, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Silver, Voltage Rating - DC: 30 V.