MAZ22700AG
MAZ22700AG Panasonic Electronic Components
MAZ2000_Series_Rev_Feb_2002.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 27V 1W DO41
Tolerance: ±7%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: DO41-A1
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 18 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 27V 1W DO41, Tolerance: ±7%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: DO41-A1, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 18 V.