MAZ31500ML
MAZ31500ML Panasonic Electronic Components
MAZ3000_Series_Rev_Jun_2013.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 15V 200MW MINI3
Tolerance: ±6%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: Mini3-G1
Part Status: Obsolete
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 10 V
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 15V 200MW MINI3, Tolerance: ±6%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: Mini3-G1, Part Status: Obsolete, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 10 V.
Інші пропозиції MAZ31500ML
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAZ31500ML MAZ31500ML Виробник : Panasonic Electronic Components MAZ3000_Series_Rev_Jun_2013.pdf Description: DIODE ZENER 15V 200MW MINI3
Tolerance: ±6%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Part Status: Obsolete
Power - Max: 200 mW