MAZ81400ML
MAZ81400ML Panasonic Electronic Components
MAZ8000%28L%2CM%2CH%29_Rev_Feb_2002.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 14V 150MW SMINI2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 14 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SMini2-F1
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 10 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 14V 150MW SMINI2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 14 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SMini2-F1, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 10 V.