MAZ8220GML
MAZ8220GML Panasonic Electronic Components
MAZ8zzzG_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 22V 150MW SMINI2
Tolerance: ±6%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SMini2-F3
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 17 V
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 22V 150MW SMINI2, Tolerance: ±6%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SMini2-F3, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 17 V.