MAZ82400ML
MAZ82400ML Panasonic Electronic Components
MAZ8000%28L%2CM%2CH%29_Rev_Feb_2002.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 24V 150MW SMINI2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6%
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SMini2-F1
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 19 V
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 24V 150MW SMINI2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±6%, Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SMini2-F1, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 19 V.