MAZD20000L
MAZD20000L Panasonic Electronic Components
MAZDzzzG_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 20V 120MW SSSMINI2
Tolerance: ±6%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SSSMini2-F2
Part Status: Obsolete
Power - Max: 120 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 15 V
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 20V 120MW SSSMINI2, Tolerance: ±6%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SSSMini2-F2, Part Status: Obsolete, Power - Max: 120 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 15 V.