MAZS1000ML
MAZS1000ML Panasonic Electronic Components
MAZSzzz_Series_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 10V 150MW SSMINI2
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SSMini2-F1
Part Status: Obsolete
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 7 V
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 10V 150MW SSMINI2, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SSMini2-F1, Part Status: Obsolete, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 7 V.