Продукція > DECA > MB312-500M02EFY
MB312-500M02EFY
MB312-500M02EFY Deca
MB312-254500.pdf
Виробник: Deca
Description: PCB TERMINAL BLOCK, 5.00MM, 2 PO
Packaging: Bag
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 7825 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PCB TERMINAL BLOCK, 5.00MM, 2 PO, Packaging: Bag, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.