MB7769-100
MB7769-100 MaxBotix Inc.
4-20sc-maxsonar-wr-datasheet
Виробник: MaxBotix Inc.
Description: ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 10 V ~ 32 V
Frequency: 42kHz
Type: Transmitter, Receiver
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C