MB7853-B25 MaxBotix Inc.
15932eXLTankSensor.pdf
Виробник: MaxBotix Inc.
Description: ULTRASONIC SENSOR TANKSENSOR
Packaging: Bulk
Output Type: Analog
Voltage Rating: 2.5V ~ 5V
Mounting Type: Threaded
Type: Liquid
Output Configuration: 0V ~ 5V
Material - Housing & Prism: Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS)
Current: 29 mA
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC SENSOR TANKSENSOR, Packaging: Bulk, Output Type: Analog, Voltage Rating: 2.5V ~ 5V, Mounting Type: Threaded, Type: Liquid, Output Configuration: 0V ~ 5V, Material - Housing & Prism: Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Current: 29 mA.