Продукція > DECA > MB910-635M03
MB910-635M03
MB910-635M03 Deca
MB910-635ML.pdf
Виробник: Deca
Description: PCB TERMINAL BLOCK WITH STANDOFF
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Bag
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 10-24 AWG
Pitch: 0.250" (6.35mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 30 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 7975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PCB TERMINAL BLOCK WITH STANDOFF, Features: Interlocking (Side), Packaging: Bag, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 10-24 AWG, Pitch: 0.250" (6.35mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 30 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.