Продукція > VISHAY > MBA02040C1378FCT00
MBA02040C1378FCT00
MBA02040C1378FCT00 VISHAY
VISHAY_mbxsma.pdf
Виробник: VISHAY
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 1.37Ω; 400mW; ±1%; 0; 200V; Ø0.5x29mm
Leads: axial
Type of resistor: metal film
Mounting: THT
Operating temperature: -55...155°C
Leads dimensions: Ø0.5x29mm
Diameter: 1.6mm
Body dimensions: Ø1.6x3.6mm
Length: 3.6mm
Power: 0.4W
Tolerance: ±1%
Resistance: 1.37Ω
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Operating voltage: 200V
Quantity in set/package: 5000pcs.
Manufacturer series: 0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 1.37Ω; 400mW; ±1%; 0; 200V; Ø0.5x29mm, Leads: axial, Type of resistor: metal film, Mounting: THT, Operating temperature: -55...155°C, Leads dimensions: Ø0.5x29mm, Diameter: 1.6mm, Body dimensions: Ø1.6x3.6mm, Length: 3.6mm, Power: 0.4W, Tolerance: ±1%, Resistance: 1.37Ω, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Operating voltage: 200V, Quantity in set/package: 5000pcs., Manufacturer series: 0.