Продукція > AMPHENOL CDI > MBB-VM-20-93-30-ST
MBB-VM-20-93-30-ST
MBB-VM-20-93-30-ST Amphenol CDI
SS-10012%20Card%20Edge%20Connectors.pdf
Виробник: Amphenol CDI
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.031
Packaging: Bag
Features: Board Guide, Solder Retention
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.093" (2.36mm)
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.031, Packaging: Bag, Features: Board Guide, Solder Retention, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.031" (0.80mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Read Out: Dual, Contact Type: Cantilever, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.093" (2.36mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.