Продукція > BEL > MBC450-1T48G-S44
MBC450-1T48G-S44 BEL
Виробник: BEL
Category: Open Frame Power Supplies
Description: Power supply: switching; AC/DC; 120÷390VDC; OUT: 1; 90%; 6.25A; 48V
Application: medical applications
Type of power supply: switching
Electrical connection: terminal block
Number of outputs: 1
Maximum output current: 6.25A
Output voltage: 48V
Efficiency: 90%
Supply voltage: 120...390V DC
Kind of power supply: AC/DC
на замовлення 76 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Open Frame Power Supplies, Description: Power supply: switching; AC/DC; 120÷390VDC; OUT: 1; 90%; 6.25A; 48V, Application: medical applications, Type of power supply: switching, Electrical connection: terminal block, Number of outputs: 1, Maximum output current: 6.25A, Output voltage: 48V, Efficiency: 90%, Supply voltage: 120...390V DC, Kind of power supply: AC/DC.