Продукція > BEL > MBC75-1012L-2
MBC75-1012L-2 Bel
ds-BPS-mbc75-series-1730561.pdf
Виробник: Bel
Switching Power Supplies POWER SUPPLY;MBC75-1012L-2;AC-DC;IN 100to240V;LOW PROFILE;OUT 12V;6.25A;75W;OPEN FRAME;3"x2"x1";MEDICAL;HEADER TYPE;CLASS 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук