MBR10100 ISO
MBR10100 ISO YJ
Код товару: 188097
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: YJ
Корпус: TO-220ISO
Зворотня напруга, Vrrm: 100 V
Прямий струм (per leg), If: 10 A
Падіння напруги, Vf: 0,85 V
Монтаж: THT
Імпульсний струм, Ifsm: 150 A
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Можливі заміни MBR10100 ISO YJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBR10100CT-G MBR10100CT-G
Код товару: 178422
Корпус: TO-220
Зворотня напруга, Vrrm: 100 V
Прямий струм (per leg), If: 5 A
Падіння напруги, Vf: 0,85 V
Примітка: Конструкція: два діоди в одному корпусі, загальний катод, струм 5 А на діод.
Монтаж: THT
Імпульсний струм, Ifsm: 100 A
у наявності: 139 шт
61 шт - склад
48 шт - РАДІОМАГ-Київ
30 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
MBR10100 MBR10100
1 Додати до обраних Обраний товар
Корпус: TO-220-3
Зворотня напруга, Vrrm: 100 V
Падіння напруги, Vf: 0,85 V
Імпульсний струм, Ifsm: 150 A