MC2-0603B103M500BF3
MC2-0603B103M500BF3 Lumimax Optoelectronic Technology
%5BLumimax%5DMonoCap%20GP%20Series.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: CAP CER 0.01UF 50V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.217" L x 0.217" W (5.50mm x 5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 3650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.01UF 50V X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.217" L x 0.217" W (5.50mm x 5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.