Продукція > KYOCERA AVX > MC2016Z26.0000C1GXSH
MC2016Z26.0000C1GXSH
MC2016Z26.0000C1GXSH KYOCERA AVX
clock_mcz_x_e-2586012.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Standard Clock Oscillators 26MHz 1.8V 2.0 x 1.6mm +/-50ppm
на замовлення 1980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук