Продукція > MULTICOMP PRO > MC202103M120B20C0B
MC202103M120B20C0B
MC202103M120B20C0B MULTICOMP PRO
2877007.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MC202103M120B20C0B - CERAMIC CAPACITOR 0.01UF 2KV Y5V 20%, RA
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: Y5V
euEccn: NLR
Kapazität: 10000pF
Spannung (DC): 2kV
Produktpalette: MC Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: PC Pin
Betriebstemperatur, max.: 85°C
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 4610 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MC202103M120B20C0B - CERAMIC CAPACITOR 0.01UF 2KV Y5V 20%, RA, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: Y5V, euEccn: NLR, Kapazität: 10000pF, Spannung (DC): 2kV, Produktpalette: MC Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: PC Pin, Betriebstemperatur, max.: 85°C, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).