MC420-35004
MC420-35004 MULTICOMP PRO
3050199.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MC420-35004 - TERMINAL BLOCK PLUGGABLE, 4 POSITION, 26-16AWG
tariffCode: 85369010
productTraceability: No
Leiterquerschnitt CSA: -
rohsCompliant: Y-EX
Rastermaß: 3.5mm
Nennspannung: 300V
euEccn: NLR
Drahtanschlussverfahren: Screw
hazardous: false
Leiterstärke (AWG): 26AWG to 16AWG
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Nennstrom: 10A
usEccn: EAR99
Produktpalette: 3.50mm MC Series
SVHC: Lead
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MC420-35004 - TERMINAL BLOCK PLUGGABLE, 4 POSITION, 26-16AWG, tariffCode: 85369010, productTraceability: No, Leiterquerschnitt CSA: -, rohsCompliant: Y-EX, Rastermaß: 3.5mm, Nennspannung: 300V, euEccn: NLR, Drahtanschlussverfahren: Screw, hazardous: false, Leiterstärke (AWG): 26AWG to 16AWG, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Nennstrom: 10A, usEccn: EAR99, Produktpalette: 3.50mm MC Series, SVHC: Lead.